Usługi

Obróbka skrawaniem

Połączenie nowoczesnego parku maszynowego i optymalnie dobranych technologii daje gwarancję najwyższej jakości produktów i usług zarówno w produkcji seryjnej, jak i jednostkowej.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy oraz wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie sprawiają, że obróbka skrawaniem CNC metali i innych materiałów jest doskonałym wyborem nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Naszą siłą jest bliska współpraca z Inwestorem już na etapie opracowywania koncepcji obróbki. Mogą Państwo liczyć na nasze fachowe wsparcie aż do momentu wdrożenia danego projektu.

Zapytaj o usługę

Obróbka cieplna

Posiadamy nowoczesne dwukomorowe piece hartownicze. Oferujemy pełen zakres obróbki cieplnej stali począwszy od dokładnego mycia detali poprzez wysokotemperaturowe nawęglanie metodą próżniową z zastosowaniem technologii FINECARB® wraz z hartowaniem w kąpieli olejowej po odpuszczanie.

Zapytaj o usługę

Kontrola jakości

Nasze laboratorium pomiarowe korzysta z nowoczesnych, precyzyjnych maszyn oraz urządzeń pomiarowych, a personel posiada odpowiednie kwalifikacje oraz certyfikaty kompetencyjne.

Oferowane usługi obróbki metali poddawane są szczegółowej kontroli jakości na każdym etapie realizacji zamówienia. Proces ten odbywa się poprzez szczegółową weryfikację określonych parametrów produktu z parametrami wyszczególnionymi w specyfikacji technicznej.

Nasz dział kontroli jakości wyposażony jest zarówno w konwencjonalne narzędzia pomiarowe (suwmiarki, mikrometry, średnicówki itp.), jak również specjalistyczną aparaturę pomiarową. Od początku istnienia firmy kierujemy się zasadą partnerskiej współpracy z naszymi kontrahentami, nastawioną na kompleksową realizację potrzeb i wymagań określonych przez Klienta.

Zapytaj o usługę

Montaż

Wydział Montażu zajmuje się montażem zespołów i podzespołów wg dokumentacji konstrukcyjnej klienta.

Zoptymalizowana logistyka firmy pozwala zaoferować klientom kompletne zespoły. W celu zapewnienie wysokich standardów jakościowych, przygotowywane są instrukcje montażowe dla poszczególnych wyrobów. Profesjonalnie wyposażone stanowiska pozwalają na pełną uniwersalność montowanych elementów.

Zapytaj o usługę

Serwis

ZAP-Mechanika Sp. z o.o. prowadzi autoryzowany serwis narzędzi do zaciskania połączeń rurowych firmy NOVOPRESS GmbH w Neuss – Niemcy.

Zakres usług obejmuje:

  • Przeglądy okresowe
  • Naprawy gwarancyjne
  • Naprawa pogwarancyjna następujących grup produktów:
    • EFP202, EFP203, ECO3, ECO301
    • Bluetooth ACO103, Bluetooth ACO203
Zapytaj o usługę

Zgłoszenia serwisowe:

Szymon Misiek
Telefon: +48 608 015 086
e-mail: serwis@zap-mechanika.com.pl